اطلاعیه های دفتر پژوهش / اینجا کلیک کنید.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۵۷۱۰
اطلاعیه های دفتر پژوهش / اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

معرفی همکاران دفتر پژوهش دانشکده 

مدیر پژوهش بهرامی ، رئیس اداره پژوهش خانم زارعی ، مسئول سایت خانم عبدی ، همکار آقای فلاح

مسئول کتابخانه خانم تاجیک، مسئول انتشارات کارکنان خانم فائض ، کارشناس پژوهش خانم ربیعی

معرفی کتابخانه 

 

دسته بندی اطلاعات : 

لیست شماره تلفن های مورد نیاز 

ساعت کاری دانشکده 

 

********************

برنامه کاری  دانشکده به شرح ذیل می باشد:

ایام امتحانات از مورخه 97/3/27   لغایت  97/4/10

تعطیلات تابستانی از مورخه 97/4/30 لغایت 97/5/30 

شروع کاری 97/6/3 ان شا الله 

آخرین روز دفاع 97/6/15

*************************

بخش اول : شامل اطلاعیه های مهم و فوری 

بخش دوم : شامل امور مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا

بخش سوم : شامل صورتجلسات تصویب پروپوزال توسط دفتر پژوهش 

بخش چهارم : شامل دفاع از پایان نامه  

بخش پنجم : شامل مقالات و نشریات نامعتبر و معتبر 

 

 

کلید واژه ها: اطلاعیه های دفتر پژوهشدانشکده مدیریتتهران مرکزی


۲۰ رای

نظر شما :

مهدی باقری ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۳
لطفا مراکز ودانشگاهها یی که مقاله در موضوعات مربوط به رشته های مدیریت واقتصاد می پذیرند را در سایت معرفی نمایید
پاسخ مدیر سایت ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۲

باسلام. اگر منظورتون فصلنامه های داخلی علمی پژوهشی وزارتین هست که می تونید با مراجعه به لیست نشریات معتبر فارسی وزارت علوم که لینک آن درصفحه پژوهش موجود است؛ با جستجو ی دو کلید واژه مدیریت و اقتصاد ؛ ابتدا به عنوان فصلنامه دسترسی پیداکنید. 

سپس در صفحه گوگل وارد آدرس سایت آن فصلنامه شده و راهنمای تدوین ومحورهای اون فصلنامه رو ملاحظه کنید. 

 

راه دیگر مراجعه به استاد راهنما و مدیر گروه است.

موفق باشید.

علی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۷
با تشکر از سایت و نحوه اطلاع رسانی ؛ لطفادرصورت امکان درمورد چاپ مقاله در کنفرانسها هم راهنمایی کنید.
پاسخ مدیر سایت ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۰

باسلام

(اگر دانشجوی کارشناسی ارشد هستید )همانطور که می دانید طبق فرم تعیین ارزش مقاله؛ کنفرانسها باید در مجموعه مقالات کنفرانس چاپ شوندو پذیرش به تنهایی برای اخذ نمره کفایت نمی کند. 

اگر کنفرانسی که مرتبط با رشته شماست با توجه به محورهای آن کنفرانس پیداکردیدو استاد محترم راهنما نیز آنرا تائید کردند؛ می توانید جهت ارسال مقاله اقدام کنید. 

طبق فرم تعیین ارزش مقاله کنفرانسهایی که در داخل کشور برگزار می شوند نیم نمره و کنفرانسهایی که در خارج از کشور برگزار می شوند(بین المللی) یک نمره را دارند. (براساس بخشنامه های فعلی)

درمورد کنفرانسها باید صبر کنید که کنفرانس برگزار شود و مقاله شما در مجموعه مقالات کنفرانس چاپ شود. سپس برگه پذیرش و مقاله خود را که با سربرگ کنفرانس چاپ شده است را به دفتر پژوهش بیاورید. 

موفق باشید.

پست الکترونیک ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۰
سلام.لطفا آدرس ایمیل پژوهش دانشکده مدیریت را اعلام کنید
پاسخ مدیر سایت ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۸:۱۷

باسلام 

Pajoheshmanagement1@gmail.com

موفق باشید. 

سمیه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۹
سلام و روزتون بخیر من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم میخاستم بدونم من پروپوزال خود را روز 15 اردیبهشت دادم من شامل بخش نامه جدید فرایند جدید تصویب جلسه پروپوزاال قرار میگیرم با تشکر
پاسخ مدیر سایت ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۴

با سلام

لیست جلسات دانشجویانی که قبلاً نسبت به تحویل پروپوزال اقدام کرده بودند ؛ در صفحه پژوهشی قرارداده شده است. لیست ها را ملاحظه نمائید. اگر اسم شما در این لیست ها موجود است و نتیجه پروپوزال شما اعلام شده است ؛ خیر ، دستورالعمل جدید شامل شما نمی شود. 

موفق باشید.

شهرزاد ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۸
باسلام واحترام وقبولی طاعات لیست جلسات دفاع قبلا درسایت دیده می شد اما چندروز است دیده نمی شود لطفا راهنمایی کنید .باتشکر
پاسخ مدیر سایت ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۲

باسلام 

قبلاً لیست  دفاعیات داخل زیر بخش های منوی پژوهش بود ؛ به جهت دسترسی سریع ترِ اساتید گرامی و دانشجویان محترم ، این منو در صفحه اصلی  سایت دانشکده، انتهای صفحه ( زمان بندی جلسات دفاع ) تعبیه شده است. 

موفق باشید.

الناز ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ | ۲۳:۰۳
سلام.چطور میتونم از تاریخ جلسات دفاع باخبر شم؟ و اینکه تاریخ سررسید که میفرمایین برای کسانی هست که آمادگی دفاع خود رو اعلام کردن؟یا هر دانشجو یه تاریخ سررسید دفاع از پایان نامه داره؟
پاسخ مدیر سایت ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۹

باسلام

  1. برای آگاهی از تاریخ و زمان بندی جلسات دفاع می توانید لیست زمان بندی جلسات دفاع در نیمسال دوم 96-97  را ملاحظه کنید. این لیست در صفحه اصلی همین سایت ؛ انتهای صفحه موجود است.
  2. منظور از رسید چیست؟ پروپوزالِ دانشجو در تاریخ خاصی تصویب شده است. این تاریخ روی پروپوزال توسط دفتر پژوهش ثبت شده است. بنابراین تمامی دانشجویان که درحال نگارش پایان نامه هستند؛ دارای یک تاریخ سر رسید می باشند. یکی از شرایط آمادگی دفاع ؛ رسیدنِ دانشجو به سررسید تصویب پروپوزالش می باشد. مثلا دانشجویی که پروپوزال خود را درمورخه 96/11/25 به تصویب رسانده؛ با توجه به جمیع عوامل می تواند در تاریخ  97/5/25 به بعد (با توجه به پایان ترم) از پایان نامه خود دفاع نماید. بنابراین هر دانشجو یک تاریخ سررسید بابت تصویب پروپوزال تا دفاع دارد که در مقطع کارشناسی ارشد این سر رسید مدت شش ماه است.

موفق باشید.

زهرا ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۴
با سلام می خواستم بدونم با توجه به دستورالعمل جدید برای تصویب پروپزوال حتما باید استاد راهنما توسط کمیته تعیین بشه؟
پاسخ مدیر سایت ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴

 

باسلام

البته شایسته است که سوال در خصوص پروپوزال ها را از کمیته تصویب پروپوزال اتاق 209 سوال کنید. اما طبق فرم پیشنهادی عنوان ؛ بله . سه استاد از طرف کمیته پیشنهاد خواهد شد. معیار پیشنهاد این انتخاب، براساس گروه و موضوعِ پیشنهادی شما و همچنین ظرفیت خالی ترِ اساتید محترم می باشد. اما ( تا اینجا که بنده اطلاع دارم ) اگر دانشجو هم، در فرم پیشنهادی عنوان، بخواهد که استاد مشخصی را پیشنهاد نماید؛ اشکالی دراین خصوص وجود ندارد و توسط کمیته بررسی شده و نتیجه تائید یا عدم تائید آن اعلام خواهد شد.

 یادآور می شود که اگر دانشجویی تمایل داشته باشدکه استاد راهنمای خود را از بین اساتید خارج از مجموعه دانشکده مدیریت انتخاب نماید، لازم است که یک برگ حکم کارگزینی استاد مد نظر را جهت چک کردن سایت کدینگ فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به دفتر پژوهش بیاورد. در صورتی که مشخصات آن استاد در سایت کدینگ وجود داشته باشد؛ می توانید یک نسخه از حکم کارگزینی ایشان را  ضمیمه فرم پیشنهادی خود نموده تا جهت بررسی به کمیته تصویب ارسال شود.

 موفق باشید.

علی مؤیدنیا ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۰
با سلام . اولین لیست دانشجویانی که عنوان موضوع پیشنهادی آنها در کمیته تصویب موضوع پروپوزال تایید شده چه زمانی اعلام میشه ؟ الان یک هفته است که فرم موضوعات پیشنهادی رو دادم ولی نتیجه آن اعلام نشده . و این لیست در کدام بخش وب سایت اعلام میشه ؟ ممنونم
پاسخ مدیر سایت ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۹

باسلام 

طبق اعلام کمیته تصویب پروپوزال اتاق 209 ان شا الله تا پایان وقت امروز اولین نتایج هم پروپوزالهای قدیم تر و هم اولین سری از عناوین پیشنهادی در سایت دانشکده قرار خواهد گرفت. 

در صفحه اصلی سایت دانشکده (همین سایت ) انتهای صفحه ؛ منوی جلسات تصویب پروپوزال . 

موفق باشید.

مهناز ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۰
سلام وقت به خیر با ارزوی قبولی طاعات و عبادات، احتراما خواهشمند است در خصوص: 1- روال چاپ مقاله توضیح کامل ارائه بفرمائید؟(روال چاپ مقاله در قصلنامه، سایت، کنفرانس و مجلات (داخلی یا خارجی) هر کدام به چه صورت خواهد بود) 2- کدام یک از موارد ذکر شده(فصلنامه، سایت، کنفرانس و مجلات (داخلی یا خارجی)) معتبرتر و قابل قبول تر می باشند و وجهه منطقی دارند؟ 3-برای چاپ مقاله از چه زمانی باید اقدام کرد؟ باتشکر از پاسخگویی شما
پاسخ مدیر سایت ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۰

باسلام

از تمامی دانشجویان تقاضا می شودکه در هنگام ارسال پیام حداقل اطلاعات مانند ورودی و مقطع خود را ذکر نمایند.

 

درخصوص روال چاپ مقاله، نظر دانشجویان را به توضیحات ذیل جلب می نماید:

این موارد براساس بخشنامه ها و دستورالعمل های فعلی است و لازم است که دانشجویان هنگام اقدام جهت ارائه مقاله، حتماً آخرین اطلاعات را در سایت دانشکده ملاحظه نمایند. البته مهمترین بخشنامه در خصوص چاپ مقاله در صفحه اطلاعیه های دفتر پژوهش > بخش دوم : شامل امور مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا > اطلاعیه های مشترک برای دانشجویان گرامی کارشناسی ارشد و دکترا موجود است. در این صفحه بخشنامه معاونت محترم پژوهش به انضمام تمامی 8 پیوست اشاره شده در آن بارگذاری شده است. لطفاً آنرا کامل مطالعه نمائید.

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کلیک کنید

ضمناً اینجانب متوجه نشدم که منظورشما از چاپ مقاله در سایت چیست.

موفق باشید.

س.ق ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۱
با سلام پروپزال دکتری که قبلا(قبل از فرایند جدید) پروپزال خود رو به پژوهش تحویل داده بودند. چه تصمیمی اتخاذ شده است
پاسخ مدیر سایت ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۰

باسلام 

طبق اعلام کمیته تصویب پروپوزال اتاق 209 ان شاالله به زودی با دانشجویان دکترا تماس گرفته و زمان بندی اعلام خواهد شد. 

موفق باشید 

پریسا ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۱
با تشکر از سایت و نحوه اطلاع رسانی
پاسخ مدیر سایت ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۰

باسلام

نظر لطف شماست

موفق باشید..

محمدی ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۳
باسلام، از 8تیر پروپوزال دادم برای بررسی ولی تا به الان نتیجه را اعلام نکردید.لطفا راهنمایی کنید؟ ممنونم
پاسخ مدیر سایت ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۵

باسلام

شماره تلفن کمیته تصویب (66935886) خانم ها عبدی و ایزدی در صفحه سایت ایشان قرارداده شده است. می توانید تلفنی از آن کمیته سوال کنید.. 

موفق باشید..

Ali ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۷
با سلام خدمت خانم بهرامی مدیر محترم پژوهش ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید فطر بدینوسیله مطالبی در خصوص اطلاع رسانی در تلگرام را خدمت شما عرض می نماییم: طبق گفته های خودتان " از سال 94 با هزینه مالی و وقت شخصی" از طریق تلگرام تمام دستورالعملهای پژوهشی را اطلاع رسانی می کردید. حسن این کار این بود که اطلاعات به صورت شفاف و آنلاین در اختیار دانشجویان قرار می گرفت. این کار باعث کاهش حضور ما مخصوصا دانشجویان شهرستانی در دانشکده و اطلاع سریع از مطلب حوزه پژوهشی می شد. مهمتر از آن جلسه پرسش و پاسخی بود که بصورت مجازی برگزار می کردید. این اقدام شما واقعا در دانشگاه بی نظیر، بی سابقه و در خور تحسین بود. اما متاسفانه بنابه دلایلی شما اطلاع رسانی در کانال تلگرام را قطع کردید و فرمودید که تنها مرجع ما سایت دانشکده باشد. خانم بهرامی، مستحضر هستید که همه دانشجویان تلفن همراه دارند و هر وقت پیامی ارسال می شود همان لحظه دریافت کرده و مطالعه می کنند. اما در حال حاضر که اطلاع رسانی از طریق سایت اینترنتی دانشکده انجام می شود برای مطالعه باید به کامپیوتر دسترسی داشته باشیم که اولا برای خیلی از دانشجویان این امکانات فراهم نیست و دوما مستلزم مکان و زمان خاصی است. اما اگر بخواهیم از تلفن همراه برای جستجو در سایت استفاده کنیم واقعا خیلی خیلی سخت می باشد. خانم بهرامی، همانطور که می دانید این مشکل از زمان قطع اطلاع رسانی در تلگرام به کرات، تلفنی و حضوری خدمت شما اعلام شده است. ولی متاسفانه تاکنون ترتیب اثری ندادید. لذا از جنابعالی مجددا تقاضا داریم که در این امر تجدید نظر جدی کرده و مثل سابق اطلاعیه ها و... را از طریق تلگرام ارسال نمایید. باتشکر؛ جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا